Heel Klarenbeek bakt!

Zaterdag 26 mei belooft een gezellige dag te worden in Klarenbeek! Op die dag is niet alleen De Rommelmarkt van Muziekvereniging Klarenbeek (MVK), maar dan wordt óók Heel Klarenbeek Bakt georganiseerd. Net als in het populaire programma op televisie is MVK op zoek naar de beste amateurbakker van Klarenbeek en omgeving. Maak jij de lekkerste taarten? Is jouw appelplaattaart de favoriet van je hele familie of zijn jouw cupcakes te mooi om op te eten? Doe dan mee! Lever je lekkerste en mooiste zoete gebak in op zaterdag 26 mei tussen 8.30 en 9.30 uur. Je dingt dan mee naar de titel en de eerste prijs, en je steunt de vereniging. Tijdens de rommelmarkt zal het gebak worden verkocht, de opbrengst is voor de vereniging. Er is een jury die bestaat uit bekende personen uit Klarenbeek. Daarnaast mag ook het publiek zijn stem uitbrengen, iedereen die een stuk gebak koopt mag een cijfer geven voor de smaak en voor het uiterlijk van het gebak. Publiek en jury kiezen zo samen de winnaars: één winnaar onder de deelnemers van 12 jaar en ouder én één winnaar onder de deelnemers tot 12 jaar. De verkoop van het gebak wordt om 10.00 uur geopend door de jury en het kinderkoor van MVK. De prijsuitreiking is om 13.00 uur. Wil je meedoen, dan stelt de vereniging het op prijs als je je aanmeldt bij rommelmarkt@muziekverenigingklarenbeek.nl.

Share This