donderdag, 22 mrt 2018
You are here: Home Tijdlijn Tijdlijn-2012 Muziekvereniging Klarenbeek brengt muziek naar de basisschool! 2012
Muziekvereniging Klarenbeek brengt muziek naar de basisschool! 2012 Afdrukken E-mailadres

In de weken voorafgaand aan 31 januari heeft Muziekvereniging Klarenbeek muzieklessen verzorgd voor de leerlingen van groep 5 t/m 8. De leerlingen oefenden liedjes van de mini-musical ‘Wieger wordt wakker’. Een spetterend verhaal over blaasmuziek, waarin de leerlingen een hoofdrol spelen. De  mini-musical werd op dinsdag 31 januari in De Nieuwe Zweep ten gehore gebracht. , de zaal is geopend vanaf 18.30.

Na afloop van de musical mochten de leerlingen de instrumenten van het orkest uitproberen en konden ze zich opgeven voor de ‘Blazersklas’.

In de blazersklas leren kinderen groepsgewijs op een blaasinstrument te spelen. Zij vormen direct al een klein orkestje en sluiten het project af met een gezamenlijk optreden. Een leuke en leerzame gelegenheid om kennis te maken met een instrument. Nieuwsgierig? Meer informatie vindt u in de informatiebrief en inschrijven kan via het inschrijvingsformulier die u vindt door erop te klikken.

Laatst aangepast op maandag 17 juni 2013 21:59