maandag, 19 feb 2018
You are here: Home Tijdlijn Tijdlijn-2012 Zomerconcert van onze Jeugdorkesten op 24 juni 2012 om 14:00 uur
Zomerconcert van onze Jeugdorkesten op 24 juni 2012 om 14:00 uur Afdrukken E-mailadres

muziektent

Vanwege de slechte weersverwachtingen vindt dit optreden niet plaats in de Muziektent in het Oranjepark, maar in "Ons Gebouw", Woudweg 119, Klarenbeek.

Voordat Miles Davis een grote en beroemde trompettist werd, heeft hij ooit klein moeten beginnen. Met noten lezen, muziekles, en met heel veel studeren. Zoals hij zijn er nog veel meer voorbeelden te vinden.

Wie weet zit er wel zo'n talent in onze Blazersklas, die tijdens het Zomerconcert hun afsluitend concertje houdt. Of in ons Aspirantenorkest, het allereerste van de drie orkesten dat repeteert én muziekles volgt. Of onder de leden van ons daarop volgend Opleidingsorkest, die al wat meer ervaring

hebben opgedaan en voor wie de volgende stap het grote orkest van Muziekvereniging Klarenbeek is. En wie weet wat daarna volgt... Ach, het allerbelangrijkst is plezier hebben in muziek maken. En dát hebben ze,

kom maar kijken!

Locatie: Muziektent Oranjepark Apeldoorn

Laatst aangepast op maandag 17 juni 2013 21:36